Wola Zambrowska
ul. Spokojna 9
18-300 Zambrów
tel.: +48 86 271 37 55
fax: +48 86 271 20 15
więcej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

licznik: 00236340
Bramy przemysłowe » Hörmann

Hörmann - Twój kompetentny partner w zakresie bram przemysłowych
Firma Hörmann dysponuje największą w Europie ofertą, obejmującą wszystkie najważniejsze typoszeregi bram w bogatych wariantach wykonania. Dlatego oferowane przez firmę Hörmann bramy, precyzyjnie spełniają najwyższe wymagania klientów. Technika bram i napędów "z jednej ręki" zawsze na aktualnym poziomie gwarantuje perfekcyjne działanie i najwyższe bezpieczeństwo.
Przekonaj się sam!


Perfekcyjnie zabezpieczona płyta bramy
Materiał ocynkowany ogniowo oraz warstwa gruntująca na bazie poliestru stanowią optymalne zabezpieczenie przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki powierzchni wytłaczanej w strukturze stucco płyta bramy jest zasadniczo bardziej odporna niż płyta o gładkiej powierzchni. Standardowa powierzchnia od zewnątrz i wewnątrz: kolor biało-szary (na bazie RAL 9002). Kolory z palety RAL na zamówienie.
 
Kolorystyka
Firma Hörmann dostarcza wszystkie bramy segmentowe w niemal 200 kolorach z palety RAL. Należy unikać ciemnych kolorów w przypadku ocieplanych segmentów stalowych oraz aluminiowych segmentów bramy z przegrodą termiczną, ponieważ silne nasłonecznienie może prowadzić do pęknięć pianki oraz odkształcania płyty bramy.


10 lat gwarancji
Bramy firmy Hormann to jakość bez kompromisów. Udzielamy 10 lat gwarancji na wszystkie bramy. Dlaczego miałbyś się zadowolić czymś gorszym?
 


Projekt i wykonanie: WIRTUALNI 2007