Wola Zambrowska
ul. Spokojna 9
18-300 Zambrów
tel.: +48 86 271 37 55
fax: +48 86 271 20 15
więcej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

licznik: 00236342
Bramy segmentowe » Hörmann

Decydując się na zakup segmentowej bramy garażowej Hörmann, wybierasz długoletni know how dużej międzynarodowej marki. Bramy segmentowe Hörmann są wykonane z najlepszej jakości materiałów, poddane pierwszorzędnej obróbce i zapewniają najwyższy stopień komfortu obsługi i bezpieczeństwa działania. Gwarancją jest dobre imię firmy.
Eleganckie automatyczne bramy segmentowe Hörmann otwierają się pionowo w górę. W ten sposób oszczędzasz więcej miejsca przed i w garażu i masz wolny cały przejazd. Bramy segmentowe pasują w każdej sytuacji: nieważne czy Twój garaż jest prostokątny lub skośny, czy zakończony jest łukiem segmentowym lub zaokrąglonym.


Jakość bez kompromisów
Certyfikowana jakość marki z długoletnią gwarancją. 10 lat gwarancji na segmentowe bramy garażowe Hörmann, 5 lat gwarancji na napędy do bram garażowych.

 
Powierzchnia woodgrain
Ta wytrzymała powierzchnia z fakturą drewna i wiernym wzorem nacięć piły, umożliwia niewidoczne naprawianie drobnych uszkodzeń. Powierzchnia jest optymalnie zabezpieczona przed korozją. Właściwości hydrofobowe powodują sperlenie wody deszczowej i zapobiegają w dużym stopniu powstawaniu osadu na powierzchni.

Powierzchnia silkgrain
Tą półmatową, elegancką powierzchnię bardzo łatwo się czyści. Materiał zewnętrzny (blacha stalowa) jest w 25% grubszy, aby zwiększyć stabilność również szerokich bram.


Kolorystyka
Dopasuj swoją bramę garażową do kolorystyki Twojego domu. Do fasady, dachu, drzwi wejściowych, okien. Wtedy uzyskasz efekt ogólnej harmonii. Firma Hörmann dostarcza bramy i drzwi boczne standardowo w kolorze białym, w 15 kolorach preferowanych i niemal 200 kolorach palety RAL. Wyjątek stanowią kolory perłowe, świecące i metalizujące, a także ciemne kolory. W ich przypadku nie można wykluczyć powstawania pęknięć pianki i odkształceń bramy w wyniku silnego nasłonecznienia.Projekt i wykonanie: WIRTUALNI 2007