Wola Zambrowska
ul. Spokojna 9
18-300 Zambrów
tel.: +48 86 271 37 55
fax: +48 86 271 20 15
więcej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

licznik: 00236421
Bramy uchylne » Hörmann

Jakość i bezpieczeństwo, estetyka i komfort. Zaawansowana technika to wynik posiadanego know how i 50 lat doświadczeń w produkcji bram i napędów. Ogromna różnorodność wzorów bram, pasuje do każdej architektury. To gwarantuje tylko oryginał - oryginalna brama uchylna firmy Hörmann.


Bezpieczeństwo
Standardowo najnowocześniejsze zabezpieczenia chronią przed skaleczeniami zgodnie z zaostrzonymi przepisami normy EN 13241-1: zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem dłoni, zabezpieczenie przed cofnięciem się bramy oraz ryglowanie antywłamaniowe. W firmie Hörmann bramy garażowe i napędy stanowią całość, której bezpieczeństwo jest badane przez TÜV. Nowe ryglowanie skutecznie dociska naroża płyty bramy do ramy, co niemal całkowicie uniemożliwia jej wyważenie. Przy pomocy zestawu do łatwego samodzielnego montażu możesz później dodatkowo wyposażyć bramę w ryglowanie górne.
 
Więcej światła w garażu
Dodatkowe okna są zbędne dzięki przeszkleniom w bramie. Szczególnie zalecane do garaży wykorzystywanych jako pomieszczenie do pracy, gdyż pozwalają oszczędzić energię elektryczną do oświetlenia miejsca pracy. Przeszklenia przydają architekturze elegancji. Szczególnie, gdy na płycie bramy powtarzają się elementy aranżacji przejęte z drzwi wejściowych lub okien.


10 lat gwarancji
Bramy firmy Hormann to jakość bez kompromisów. Udzielamy 10 lat gwarancji na wszystkie bramy garażowe. Dlaczego miałbyś się zadowolić czymś gorszym?
 
Drzwi boczne do garażu
Drzwi boczne są bardzo praktyczne, gdy chcesz szybko wyjąć z garażu np. narzędzia ogrodnicze lub rowery, bez konieczności otwierania całej bramy. Drzwi boczne Hörmann są absolutnie takie same jak brama Hörmann. Drzwi boczne Hörmann są na życzenie dostępne z przeszkleniem i atrakcyjnymi uchwytami specjalnymi. Drzwi boczne ze stali są dostępne w wielu kolorach palety RAL.


Kolorystyka
Bramy garażowe nie muszą zawsze być białe. Kolorowe bramy firmy Hörmann stanowią bogate i ciekawe rozwiązania alternatywne. Ocynkowane płyty bram i drzwi są aż po same krawędzie optymalnie zabezpieczone przed korozją i wpływem warunków pogodowych. Dostępne standardowo w kolorze białym, a na życzenie w 15 innych kolorach oraz w wielu kolorach palety RAL. Wyjątek stanowią kolory perłowe, świecące i metalizujące.Projekt i wykonanie: WIRTUALNI 2007