Wola Zambrowska
ul. Spokojna 9
18-300 Zambrów
tel.: +48 86 271 37 55
fax: +48 86 271 20 15
więcej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

licznik: 00236422
Drzwi stalowe wszelkiego zastosowania

Jeśli chodzi o drzwi, zawsze możesz liczyć na firmę Hörmann - kompetentnego partnera. Oferta wyrobów firmy Hörmann obejmuje niedrogie drzwi wewnętrzne ze stali, do adaptacji piwnic i strychów oraz obiektów gospodarczych, wytrzymałe drzwi stalowe w atrakcyjnym design, a także eleganckie, przeszklone drzwi aluminiowe przeznaczone do wyposażania wnętrz w obiektach na wysokim poziomie. Hörmann Drzwi wielofunkcyjne z wytrzymałej stali oraz w bardziej ambitnej wersji z aluminium zapewniają bezpieczne zamknięcia w każdym zakresie zastosowania - od drzwi jednoskrzydłowych po dwuskrzydłowe.


Niezawodną ochronę przed pożarem i dymem zapewniają zamknięcia przeciwpożarowe Hörmann, obejmujące: wytrzymałe drzwi stalowe, łączone w nieskończoność konstrukcje ramowe z profili rurowych z dużą powierzchnią przeszklenia, duże zamknięcia w postaci przeciwpożarowych bram przesuwnych i segmentowych oraz - jako uzupełnienie oferty - wyłącznie dymoszczelne zamknięcia do ochrony przed szybko rozprzestrzeniającymi się trującymi gazami pożarowymi.Hörmann drzwi antywłamaniowe zabezpieczają mienie w budynkach prywatnych, od piwnicy aż po dach, chronią wejścia do mieszkań w domach wielorodzinnych a także obiekty narażone na włamania.


Wysokiej jakości drzwi zewnętrzne Hörmann TopComfort gwarantują nie tylko ochronę przed wiatrem i złą pogodą, lecz także - dzięki wyposażeniu antywłamaniowemu - przed włamywaczami. Dzięki zadaszeniom typu Arcant, o dopasowanej powierzchni i wzornictwie, nie musisz już stać na deszczu. Drzwi boczne o takim samym wyglądzie jak bramy garażowe firmy Hörmann stanowią dopełnienie tej bogatej oferty.

Projekt i wykonanie: WIRTUALNI 2007