Spedycja

Czym jest spedycja?

Spedycja to taka branża, która zajmuje się organizowaniem transportu towarów z punktu A do punktu B. W skrócie, spedycja zajmuje się tym, żeby twoje rzeczy dotarły tam, gdzie chcesz, w odpowiednim czasie i w dobrym stanie.

Spedycja jest bardzo ważna dla firm, które chcą prowadzić działalność międzynarodową, ponieważ bez niej ciężko byłoby przetransportować towary na duże odległości. Dlatego, spedytorzy często pracują dla firm handlowych i przemysłowych, ale także dla osób prywatnych, które chcą przetransportować swoje rzeczy.

Kim są spedytorzy?

Spedytorzy to ludzie, którzy zajmują się koordynacją transportu, czyli mówiąc wprost – załatwianiem całej logistyki. Na przykład, jak chcesz przetransportować towar z jednego kraju do drugiego, spedytor zadba o to, żeby znaleźć najlepszą firmę transportową, zorganizować ładunek i dostarczyć go w wyznaczone miejsce. Spedytorzy mają też na celu, żeby wszystko odbywało się w sposób bezpieczny, a towar dotarł na miejsce w całości.

Jesteśmy sprawdzonym partnerem w transporcie, spedycji i magazynowaniu

Sprawdź nas! Korzystne warunki współpracy, wieloletnie doświadczenie w branży i profesjonalna kadra pracownicza to gwarancja udanej współpracy.